Denný prímestský tábor

Gazdovský dvor Turčianske KľačanyMitro . letný denný prímestský tábor

Letný denný prímestský tábor na Gazdovskom dvore v Turčianskych Kľačanoch je určený pre deti vo veku 6 až 15 rokov. Otvárať sa budú týždenné turnusy v mesiacoch júl a august. 

Tento rok otvárame dva druhy táborov:

1. „Veselé gazdovanie“

Cena týždenného tábora( od pondelka do piatku) je 90,-  € /dieťa vrátane úrazového poistenia a vypláca sa v pondelok – v deň nástupu dieťaťa do tábora.

2. „Jazdecký prímestský tábor“

Cena týždenného tábora( od pondelka do piatku) je 105,- € / dieťa vrátane úrazového  poistenia a vypláca sa v pondelok – v deň nástupu dieťaťa do tábora.

Deťom sa budú venovať skúsené animátorky, ktoré majú pre Vaše deti  pripravený bohatý program. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete informovať na tel. čísle 0918 388 801 alebo emailom na penzionsvmitro@penzionsvmitro.sk, penzion@gazdovsky-dvor.com


Deti majú počas celého týždňa zabezpečené :

  • pitný režim s označeným pohárikom s vlastným menom
  • priestor pre uloženie náhradných veci (oblečenie, gumáky, ...)
  • stravu 3xdenne s možnosťou úpravy v prípade alergií
  • prechádzky v prírode s oboznámením sa o účinkoch liečivých rastlín
  • bohatý program                                                                  

 

Dôležité:

Deti chodia do tábora naraňajkované. V pondelok v deň nástupu je potrebné priniesť potvrdenie od lekára , prefotený preukaz poistenca, náhradné oblečenie , dlhé nohavice, gumáky, dáždnik alebo pršiplášť. Deti si môžu  priniesť vlastné hry, ktoré hrajú počas voľného programu.

V prípade záujmu je možnosť dokúpiť navyše  jazdy na koni v sume 10€/hod. (mimo hodín detského tábora z dôvodu ukrátenia aktivity a času v tábore. Nutné rezervovať minimálne deň dopredu.

V prípade záujmu je potrebné rezervovať  pobyt pre dieťa emailom  s uvedením nasledovných informácii : meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia dieťaťa, prípadné alergie dieťaťa, trvalé bydlisko dieťaťa, meno a priezvisko zákonného zástupcu, trvalé bydlisko zákonného zástupcu s uvedením tel. kontaktu,

Všetky potrebné informácie na tel: +421 918 388 801 
E-mail: penzion@gazdovsky-dvor.com

 


 

 

 

Facebook


Naši partneri

Newsletter