Denný prímestský tábor

Gazdovský dvor Turčianske KľačanyMitro . letný denný prímestský tábor

Letný denný prímestský tábor na Gazdovskom dvore v Turčianskych Kľačanoch je určený pre deti vo veku 6 až 15 rokov. Otvárať sa budú týždenné turnusy v mesiacoch júl a august. 

Tento rok otvárame dva druhy táborov:

1. Letný tábor ATMOSFÉRA

2. Jazdecký tábor HORSE WEEK

PRIHLÁŠKA

Bližšie infomácie o táboroch a program nájdete  na  našom facebook profile alebo na tel.číslach 0918 388 801, 0905 940 467


Dôležité:

Deti chodia do tábora naraňajkované. V pondelok v deň nástupu je potrebné priniesť potvrdenie od lekára , prefotený preukaz poistenca, náhradné oblečenie , dlhé nohavice, gumáky, dáždnik alebo pršiplášť. Deti si môžu  priniesť vlastné hry, ktoré hrajú počas voľného programu.

V prípade záujmu je možnosť dokúpiť navyše  jazdy na koni v sume 10€/hod. (mimo hodín detského tábora z dôvodu ukrátenia aktivity a času v tábore. Nutné rezervovať minimálne deň dopredu.

V prípade záujmu je potrebné rezervovať  pobyt pre dieťa emailom  s uvedením nasledovných informácii : meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia dieťaťa, prípadné alergie dieťaťa, trvalé bydlisko dieťaťa, meno a priezvisko zákonného zástupcu, trvalé bydlisko zákonného zástupcu s uvedením tel. kontaktu,

Všetky potrebné informácie na tel: +421 918 388 801 
E-mail: penzion@gazdovsky-dvor.com

Facebook


Naši partneri

Newsletter